Preparator aluat

Șapte Spice SRL

20 Сентября 2024

Angajăm:

Cerințe:

  • Experiență în domeniu este un avantaj
  • Responsabilitate, orientare spre rezultat.
  • Capacitatea de a lucra in colectiv.

Responsabilități:

  • Procesul de preparare a aluatului conform tuturor fazelor tehnologice a coacerii produselor de patiserie
  • Aprecierea stării de preparare a aluatului,
  • Divizarea aluatului in bucăți, cîntărirea ș.a.

Beneficii oferite:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Salariu motivant și achitat la timp;
  • Prînz gratuit;
  • Transport de serviciu tur-retur pe traseele:
  • - Fabrică (or. Chișinău) - r. Orhei;
  • - Fabrică (or. Chișinău) - r. Criuleni;
  • -  Fabrică (or. Chișinău, ) - r. Dubăsari.

Pentru mai multe informații puteți apela: 060022551
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@7spice.md.

Adresa: mun. Chișinău, șos. Muncești 121/E

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Telefon: 060022551
E-mail: hr@7spice.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Preparator aluat foietaj 9500 lei

Family Market • 10 Сентября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть