Recruiter

Jardi Market

19 Сентября 2024

 Reţeaua de marketuri "Jardi" solicită:

Recruiter

Responsabilități:

  • Organizarea şi coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
  • Planificarea şi organizarea instruirii personalului; coordonarea procesului de adaptare şi integrare a noilor angajaţi; activitati de stimulare a angajatilor, evaluarea performanței, etc.
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență de muncă în domeniul HR nu mai putin de 1 an;
  • Abilități de prioritizare a sarcinilor, initiativă şi capacitate de a lucra independent;
  • Viteză înaltă de muncă și de asimilare a informației;
  • Atenție la detalii;
  • Cunoașterea limbii române, ruse;
  • Cunoaşterea aplicațiilor Microsoft Office,  Excel.

Beneficii:

  • Condiții confortabile de muncă.
  • Lucrul într-o echipă de oameni pasionați de ceea ce fac și cu nivel înalt de profesionalism.
  • Salariu motivant.
Persoanele interesate sunt invitate sa depună CV prin e-mail: hr.jardi@mail.ru indicând postul pentru care se aplică.
  • Vor fi contactate doar persoanele care corespund criteriilor enunțate.
  • Datele cu caracter personal vor fi prelucrate în scopul și procesul angajării, în conformitate cu prevederile legislației în vigoare. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.

E-mail: hr.jardi@mail.ru

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть