Sef sector împachetare

Oldcom

11 Сентября 2024

Brandul local de încălțăminte OLDCOM angajează:

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea activităților zilnice ale echipei din sectorul de împachetare.
  • Asigurarea respectării termenelor și standardelor de calitate în procesul de împachetare.
  • Organizarea și optimizarea fluxului de lucru pentru a asigura eficiența maximă.
  • Gestionarea resurselor și materialelor necesare pentru împachetare.
  • Monitorizarea performanței echipei și implementarea măsurilor de îmbunătățire.

Cerințe:

  • Abilități excelente de coordonare și management al echipei.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
  • Atenție la detalii și orientare către calitate.
  • Cunoștințe bune de operare a calculatorului.
  • Abilități de comunicare și rezolvare a problemelor.

Oferim:

  • Graficul de muncă luni-vineri, 8:00-17:00;
  • Premii pentru productivitate;
  • Pachet social complet;
  • Prinz gratuit.

Detalii la:
telefon: 060147333 / 069933555
e-mail: hr@oldcom.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть