Social Media Manager / Content Creator

Mojito

9 Сентября 2024

Angajăm:

Oferim:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri
  • Mediu de lucru dinamic și creativ
  • Posibilitatea de a lucra remote
  • Acces la echipamente și resurse necesare
  • Program flexibil

Responsabilități:

  • Crearea și gestionarea conținutului pentru diverse platforme de social media (Facebook, Instagram)
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pe social media pentru a crește vizibilitatea și engagement-ul brandului
  • Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor pe social media, inclusiv măsurarea impactului și raportarea rezultatelor
  • Crearea și gestionarea calendarului editorial
  • Colaborarea cu echipele de marketing și design pentru a dezvolta campanii coerente și atractive
  • Identificarea și propunerea de noi oportunități pentru campanii și colaborări

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea conturilor de social media și crearea de conținut
  • Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de social media și instrumentelor de analiză
  • Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală Ro/Ru
  • Creativitate și capacitatea de a gândi strategic
  • Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona multiple proiecte simultan
  • Experiență în folosirea software-urilor de editare a imaginii și video reprezintă un avantaj
  • Cunoștințe de SEO și marketing digital sunt un plus

Te așteptăm să te alături echipei noastre și să contribuie la succesul brandului nostru!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть