Specialist/ă Secția vânzări (retail)

Poșta Moldovei

20 Сентября 2024

Î.S. „POŞTA MOLDOVEI”

ANGAJEAZĂ

Scopul principal al postului: Monitorizarea și analiza vânzărilor, incheierea contractelor pentru mărfurile la comercializare și identificarea noilor oportunități de colaborare.

Cerințe:

  • studii superioare (marketing, economie, etc);
  • cunoștințe avansate de operare a programului 1C;
  • cunoștințe de operare PC și a programelor aplicate;
  • experiență pe o poziție similară ar constitui un avantaj;
  • capacitatea de a asimila rapid informații;
  • spirit analitic, abilități excelente de comunicare și negociere.

Responsabilități:

  • studierea cererii și ofertei pieței, exploatarea noilor oportunități de vânzare;
  • negocierea și încheierea contractelor de vânzare;
  • întocmirea rapoartelor periodice de activitate și vânzări;
  • evaluarea și analiza vânzărilor și a stocurilor;
  • planificarea și prognozarea vânzărilor;
  • îndeplinirea obiectivelor de vânzări;
  • înaitarea propunerilor în scopul dezvoltării și creșterii vânzărilor.

Beneficii:

  • salariul 12 500 lei;
  • angajare oficială, pachet social și tichete de masă;
  • program de lucru stabil;
  • formare profesională continuă.
  • tichet de masă

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: hr@posta.md
Telefon:  022 251-221,  067101580

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть