Specialist Biroul Marca Personalizată

Poșta Moldovei

19 Сентября 2024

Î.S. „POŞTA MOLDOVEI”

ANGAJEAZĂ

Responsabilități:

  • executarea comenzilor de mărci personalizate;
  • elaborarea contractelor cu beneficiarii privind executarea comenzilor de mărci personalizate;
  • elaborarea și prezentarea dărilor de seamă lunare;
  • participarea la elaborarea actelor normative din domeniu;
  • participarea în procesul de elaborare a mărcilor și efectelor poștale, a ștampilelor poștale speciale;
  • elaborarea documentelor specifice domeniului (scrisori, rapoarte, etc.)

Cerințe:

  • studii superioare
  • stagiu de muncă - nu mai puțin de 3 ani (pot fi excepții)
  • cunoașterea programelor Word, Excel, Adobe Ilustrator, Photoshop, CorelDraw;
  • cunoașterea limbilor: română, rusă, (un avantaj ar fi cunoașterea limbii engleză);
  • abilitați creative și implicarea activă.

Beneficii:

  • Program de lucru stabil;
  • Oportunitate de angajare pe termen lung;
  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Pachet social deplin și alte avantaje motivaționale;
  • Salariu - 12 000 lei + Tichete de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: hr@posta.md
Telefon: 022 251-221, 067101580

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть