Specialist Marketing
Nova Porta

20 Сентября 2024

Nova Porta caută un Specialist Marketing pasionat și creativ, care să se alăture echipei noastre în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing atât online, cât și offline!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea campaniilor de marketing.
  • Gestionarea și crearea de conținut pentru conturile de social media.
  • Monitorizarea performanței campaniilor și realizarea de rapoarte.
  • Colaborarea cu echipa de design pentru materialele vizuale.
  • Organizarea și planificarea evenimentelor de marketing.
  • Dezvoltarea materialelor de marketing offline (broșuri, pliante, postere).
  • Colaborarea cu agenții și furnizori pentru campanii offline.
  • Colectarea și analizarea datelor de marketing pentru evaluarea eficienței campaniilor.
  • Realizarea de studii de piață și analize de concurență.

Cerințe:

  • Studii superioare în marketing, comunicare sau domeniu relevant.
  • Experiență într-un rol similar.
  • Cunoștințe solide de marketing online și offline.
  • Creativitate și abilitatea de a genera idei inovatoare.
  • Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Cunoștințe avansate de utilizare a instrumentelor de social media și platformelor de marketing online.
  • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, cu o echipă de profesioniști.
  • Dezvoltare profesională continuă și posibilitatea de a contribui la proiecte creative.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă ești gata să te implici în strategii de marketing inovatoare și să contribui la succesul echipei noastre, te invităm să aplici!

Email: hr@novaporta.md
Telefon: 069077715

Другие вакансии этой компании

Vânzător Consultant

Contabil-Șef

Manager Regional

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть