Analist Servicii Clienți

Customagic

20 Septembrie 2024

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Aventura ta de lucru cu clienții începe acum, vino și vezi cât de departe te putem duce!

Oferim:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Salariu fix + bonusuri, achitat la timp!
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri 09:00-18:00, oficiu nou, în sectorul Botanica;
  • Participarea la evenimente corporative;
  • Atmosferă plăcută de lucru într-un colectiv tânăr și prietenos;
  • Instruire și pregătire profesională.

Cerințe:

  • Obligatoriu cunoștințe în Excel;
  • Studiile economice prezintă un avantaj;
  • Preferabil Cunoștințe în 1C;
  • Persoană Responsabilă, Amabilă, Punctuală;
  • Abilitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:

  • Lucrul cu clienții privind verificarea soldurilor, datoriilor;
  • Colaborarea cu agenții de vânzări privind situația clienților, datoriilor, vânzărilor etc.;
  • Analiza vânzărilor pe categorii de marfă;
  • Inventarierea datoriilor.

De când avem nevoie?
Cât mai repede. Departamentul HR își dorește să se întâlnească cu candidații chiar pentru săptămâna aceasta.

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești cu descrierea de mai sus, trimite-ne un e-mail cu CV-ul tău la adresa: hr@customagic.md cu specificarea postului: Analist serviciu client și vino să facem cunoștință.

Avantajul companiei noastre este că angajăm și instruim persoane fără experiență.

Аналитик по работе с клиентами

Мы предлагаем:

  • Официальное трудоустройство с полным социальным пакетом;
  • Фиксированная зарплата + бонусы, выплачивается вовремя!
  • График работы: понедельник-пятница 09:00-18:00;
  • Участие в корпоративных мероприятиях;
  • Приятная рабочая атмосфера в молодом и дружном коллективе;
  • Профессиональное обучение и коучинг.

Требования:

  • Знание Excel обязательно;
  • Экономическое образование является преимуществом;
  • Желательно знание 1С;
  • Ответственный, дружелюбный, пунктуальный человек;
  • Способность работать в команде.

Обязанности:

  • Работа с клиентами по проверке балансов, задолженностей;
  • Работа с торговыми агентами по вопросам состояния клиентов, задолженностей, продаж;
  • Анализ продаж по товарным категориям;
  • Инвентаризация долгов.

Когда он нам нужен?

Как можно скорее. Отдел кадров хотел бы встретиться с кандидатами уже на этой неделе.
Если вы прочитали это объявление, вам нравится идея работать с нами и вы соответствуете приведенному выше описанию, пожалуйста, отправьте свое резюме по адресу: hr@customagic.md с описанием вакансии: Аналитик по работе с клиентами.

Преимущество нашей компании в том, что мы нанимаем и обучаем людей без опыта работы.

E-mail: hr@customagic.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide