Frizer / Парикмахер

Niagara Club

20 Septembrie 2024

"NIAGARA  CLUB" SRL приглашает на работу:

Responsabilități principale:
  • prestarea la timp și calitativă a serviciilor în Spa Salonul amenajat conform tuturor rigorilor profesionale;
  • executarea tunsorilor pentru bărbați, femei, copii, coafarea, vopsirea părului;
  • crearea unui look personalizat cu ajutorul tunsorii pentru fiecare client;
  • menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă și dezinfectarea regulată a instrumentelor de lucru personale;
  • oferirea consultațiilor cu privire la îngrijirea și tratamentul părului.
Cerințe față de candidat:
  • deținerea calificării de frizer universal;
  • experiența într-un post similar de cel puțin 2 ani;
  • aspect fizic plăcut;
  • atitudine pozitivă, binevoitoare, deschisă;
  • bune abilități de comunicare;
  • studii de specialitate sau instruiri suplimentare;
  • punctualitate, responsabilitate, abilități de lucru în echipă, atitudine binevoitoare, dorință de a lucra și a cîștiga, lipsa deprinderilor dăunătoare.
Compania oferă:
  • program de muncă pe schimburi;
  • pachet social deplin,condiții excelente de muncă;
  • un colectiv unit şi profesionist;
  • post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.
Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV cu fotografie la: office@niagara.md, antonina.spa@niagara.md.

Обязанности:

  • выполнение мужских и женских стрижек;
  • выполнение всех видов окрашивания.

Требования:

  • опыт работы не менее 2 лет;
  • знание государственного и русского языков (английский приветствуется);
  • любовь к профессии;
  • отслеживание мировых тенденций в мире моды;
  • доброжелательность и умение расположить к себе клиента.

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме c фотографией по адресу: office@niagara.md, antonina.spa@niagara.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide