Project Manager

Sun Kids

9 Septembrie 2024

Ne mărim echipa:

Dezvoltăm o noua ramură a companiei noastre in domeniul odihnei pentru copii si adulți, petreceri într-o locație nemaipomenite din Vadul Lui Vodă.

Vrei să te realizezi la o funcție de conducere de proiect si în vânzări? Ești o persoană ambițioasă cu capacități de lider și îți dorești o provocare nouă? Atunci așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Cerințe:

  • Abilități de Vânzări și Negociere
  • Comunicare Persuasivă
  • Tehnici de Vânzare
  • Experiență minim 3 ai în activitate
  • Cunoașterea limbilor române și rusă, engleza - reprezintă un avantaj
  • Detinerea permisului de conducere si automobil

Responsabilități:

  • Coordonarea unui proiect nou în Vadul Lui Vodă
  • Coordonarea echipei
  • Analiză și Raportare
  • Dezvoltarea de strategii pe termen lung pentru creșterea vânzărilor
  • Înțelegerea Nevoilor Clienților
  • Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților
  • Colaborare

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Grafic de lucru flexibil
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes.
  • Mediu de lucru în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal.
  • Combustibil

Dacă îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: Sunkidsacademy@mail.ru cu subiectul "Manager proiect".

E-mail: Sunkidsacademy@mail.ru
Telefon: +373 67577722

Alte anunțuri publicate de această companie