Operator la Depozit (Кладовщик)

Artgranit

20 Сентября 2024

Compania ArtGranit, este în căutarea unui nou coleg în cadrul Depozitului.

Compania Art-Granit, este în căutarea unui Depozitar în depozitul de Piatră (marmură, granit, quartz, ceramică).

Responsabilităţi:

  • primirea, colectarea și gestionarea stocurilor de marfă în baza comenzii;
  • manipularea și eliberarea plăcilor;
  • participarea la inventariere;
  • asigurarea integrității și evidenței stocului de marfă.

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor rusă și română;
  • seriozitate, responsabilitate, disciplină, abilități de comunicare;
  • experiența de muncă cu scanerul;
  • experiența de lucru în softul 1 C constituie un avantaj.

Compania oferă:

  • Salariul: de la 12000 lei;
  • Bonusuri de performanță;
  • Cadou banesc la zi de naștere, casatorie, nastere copil și de sărbători;
  • Produse lactate de 3 ori pe săptămînă;
  • Echipamente și uniformă de protecție;
  • Grafic de muncă: luni-vineri de la 8:00-18:00, locul de muncă este situat pe adresa str. Alba-Iulia 75, Chișinău.

Candidații sunt rugați să expedieze CV-urile la adresa electronică: hr@artgranit.md sau să ne contactați la nr.de tel  060740311.

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 060740311

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть