Șef Depozit

Artgranit

20 Сентября 2024

Compania ArtGranit este în căutare unui coleg în cadrul Depozitului:

Șef Depozit

Compania ArtGranit, situată în Chișinău - Buiucani se află în căutarea unui Șef de Depozit cu experiență, responsabil și organizat. Candidatul selectat va fi responsabil de gestionarea integrală a depozitului, coordonarea echipei de lucru și supravegherea fluxului de marfă pentru a asigura buna funcționare a activităților companiei.

Cerinţe faţă de candidat:
  • Responsabilitate. Prudență. Onestitate;
  • Experiență în calitate de Șef Adjunct, sau Șef Depozit;
  • Experiență în gestionarea unu depozit de min. 500m.2;
  • Experiență în optimizarea fluxului operațional în depozit;
  • Cunoașterea sistemului de operare 1C Depozit.
Responsabilitățile candidatului
  • Coordonarea și supervizarea activităților zilnice de depozit;
  • Monitorizarea activității de primire și predare a mărfii;
  • Gestionarea stocurilor de marfă și a spațiilor de stocare;
  • Monitorizarea inventarului și raportarea oricăror probleme;
  • Supervizarea, formarea și motivarea echipei de depozit, responsabil de graficul de lucru, repartizarea sarcinilor personalului;
  • Menținerea depozitului în condiții de siguranță și îndeplinirea tuturor regulilor de sănătate și securitate.
Condiții de muncă:
  • Grafic de lucru: luni-vineri, program  (8:00-18:00);
  • Depozit organizat si dotat cu echipamente de manipulare si transportare, situat pe adresa str. Alba-Iulia 75;
  • Salariu negociabil, în dependență de cunoștințe și experiență;
  • Instruire/Traininguri/Depalsări asigurate de companie;
  • Teambuildinguri și evenimente corporative;
  • Premii/Cadouri pentru diferite ocazii, evenimente.
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; 069000527.

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: hr@artgranit.md
Telefon: 069000527

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть